Lampka do pokoju dziecka (Strona 1) / www.marekwolinski.pl

Dla nocnych marków i dziennych skowronków. Uwaga: nasze forum silnie uzależnia!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Marcysia23
Użytkownik
Lokalizacja: Bartoszyce
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 43

Odp: Lampka do pokoju dziecka

Dzień dobry, mój syn od września wybiera się do szkoły, dlatego też postanowiłam zrobić remont jego pokoju, żeby był przystosowany do potrzeb dziecka szkolnego. Obecnie poszukuję dobrego oświetlenia, bo nie chcę, żeby dziecko odrabiało lekcje przy złym oświetleniu. Możecie mi coś polecić?

Offline

kellyBundy
Użytkownik
Lokalizacja: Antoniewo
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 13

Odp: Lampka do pokoju dziecka

Witam, w zeszłym roku także zmagałam się z tym zadaniem i powiem szczerze, że szczególnie polecam oświetlenie led. Znalazłam ciekawe i niedrogie lampki biurkowe led, spośród których wybrałam tę, która najbardziej podobała się mojej córce. Ale oprócz lampki na biurko, kupiłam także ledowe kinkiety, które świetnie sprawdzają się w pokoju mojej małej uczennicy

Offline

Gromki
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-03
Liczba postów: 14

Odp: Lampka do pokoju dziecka

Szanowne Panie, moja żona również jest zwolenniczką oświetlenia ledowego, dlatego mamy je w wielu pomieszczeniach. Polecam, ponieważ jest to idealne rozwiązanie zarówno do pokoju dziecięcego, jak i do sypialni, ale również do ogrodu. Poszukując w Internecie oświetlenia na zewnątrz, trafiliśmy na stronę i tam wybraliśmy ładne i niedrogie lampki, bardzo polecam!

Offline

HelaCela
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-03
Liczba postów: 37

Odp: Lampka do pokoju dziecka

Witam, ja również jakiś czas temu poszukiwałam dobrego oświetlenia do pokoju dziecka i do sypialni. Byłam bardzo zaskoczona dużym asortymentem dostępnym w Internecie, nie do końca przekonana do tej formy zakupów, zamówiłam lampy przez Internet i uważam, że to była bardzo dobra decyzja, także jeśli szukają Panie dobrego oświetlenia, proszę poszukać na stronach polecanych na forach, na pewno Panie nie pożałują.

Offline

BrytyjkaGB
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-17
Liczba postów: 41

Odp: Lampka do pokoju dziecka

Witam Państwa! Bardzo się cieszę, że w końcu trafiłam na taki wątek, bo kiedy pół roku temu poszukiwałam takiej dyskusji, na żadnym forum nie udało mi się jej znaleźć. Rok temu postanowiliśmy z mężem zrobić generalny remont w domu i bardzo dużo czasu spędziłam na poszukiwaniu oświetlenia do różnych pomieszczeń. W końcu zdecydowałam się na serię, z której jestem bardzo zadowolona. Dlatego jeśli poszukujecie Państwo dobrej jakości oświetlenia, to serdecznie polecam!

Offline

Forum oparte na FluxBB