Dekoracje ścienne (Strona 1) / www.marekwolinski.pl

Dla nocnych marków i dziennych skowronków. Uwaga: nasze forum silnie uzależnia!

Nie jesteś zalogowany na forum.

priorytetowa
Użytkownik
Lokalizacja: Ełk
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 5

Odp: Dekoracje ścienne

Cześć! Zwracam się z pytaniem – czym warto udekorować ściany w mieszkaniu? Pytam o to z tego powodu, ponieważ w końcu zakończyliśmy remontowanie i dzisiaj przyszła chwila na dekorowanie odświeżonych pokoi. Posiadacie jakiekolwiek propozycje? Czy dla przykładu lustra stylowe to korzystne rozwiązanie? Proszę o propozycje!

Offline

ZosiaW
Użytkownik
Lokalizacja: Grudziądz
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 17

Odp: Dekoracje ścienne

Dobór ozdób do mieszkania to niełatwy temat. Ostatnio małżonka zakupiła klimatyczne lustra stylowe. Z pewnością są niezwykle ładne, ale po raz któryś nie konsultowała zakupu ze mną! Sam bym z radością też coś wybrał do pokoju dziennego bądź łazienki! Ale dotychczas nie posiadam ku temu sposobności...

Offline

nartaWpaski
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-17
Liczba postów: 27

Odp: Dekoracje ścienne

Uwielbiam oglądać stare dworki! Niesamowite umeblowania bądź ozdoby w ich pomieszczeniach dają mi możliwość chociaż w fantazji przenieść się do tamtych czasów. Ja sama mieszkam w bloku, jednak staram się, by posiadane pokoje, choć dzięki dodatkom, przywoływały te dawne klimaty. Na szczęście aktualnie w sprzedaży da się znaleźć dużo klimatycznych produktów!

Offline

BrytyjkaGB
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-17
Liczba postów: 40

Odp: Dekoracje ścienne

Design w jakim zostanie zaprojektowany każdy dom zależny jest zwłaszcza od wybieranych dodatków. Różnorodne rzeczy – czy to powieszone na ścianach lub też postawione w innych miejscach, nadadzą oczekiwanego stylu. I dokładnie uwzględniać tę zasadę, kilka tygodni temu nabyłam wyjątkowo ciekawe lustra srebrne do przedpokoju. Teraz jego wnętrze przedstawia się jeszcze lepiej! Evolution Home to sklep, w którym zakupiłam dla siebie lustro – bardzo polecam obejrzenie ich witryny http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Obrazy-przestrzenne/4

Offline

pięknaHelena
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 21

Odp: Dekoracje ścienne

Serdecznie dziękuję za zamieszczone opinie. Zdziwiło mnie pozytywnie, iż tak szybko daliście odpowiedź na moje pytanie. Z pewnością rozważę każdy z pomysłów, co poniektóre są nad wyraz ciekawe! A w ogóle to ciesze się, że inne osoby także mają tego typu dekoracyjne wątpliwości. Gdy już coś zakupię, to dam znać. Pozdrawiam serdecznie – hej!

Offline

Forum oparte na FluxBB