Domowe światło (Strona 1) / www.marekwolinski.pl

Dla nocnych marków i dziennych skowronków. Uwaga: nasze forum silnie uzależnia!

Nie jesteś zalogowany na forum.

ZosiaW
Użytkownik
Lokalizacja: Grudziądz
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 17

Odp: Domowe światło

Heja! Od jakiegoś czasu myślę o zmianie lamp w moim mieszkaniu. Wszystko jest takie typowe. A jakaś nuta innowacyjności by się przydała. Toteż wymyśliłam, że mogłabym dać do pokoju sypialnianego niebanalne lampy pokojowe stojące. Ostatnimi czasy zauważyłam taką u sąsiadki. Oprócz tego może skuszę się na lampy wiszące do salonu. Muszę pomyśleć. Dlatego zalogowałam się tu. Powiecie jakie najlepiej pasuje oświetlenie do chałupy?

Offline

Katalończyk
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-03
Liczba postów: 12

Odp: Domowe światło

Uważam, że jest mnóstwo lamp, które będą pasowały do naszych chałup. W tej sytuacji mnóstwo przedsiębiorstw proponuje co niemiara rozmaitych oświetleń. Jeszcze ostatnimi czasy sam tego potrzebowałem, bo z narzeczoną kupiliśmy chałupę i trzeba było to urządzić. Przeglądałem jakieś oferty meblowe, gdy wszedłem na pewną witrynę internetową http://www.cosmolight.pl/produkty/lampy_loftowe/1 której właścicielem był sklep Cosmo Light. To tam w niskich cenach trafiliśmy na nowoczesne lampy. Zamówiliśmy. W przeciągu dwóch dni były u nas. Wyglądały super. Polecam gorąco ten serwis!

Offline

HelaCela
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-03
Liczba postów: 36

Odp: Domowe światło

W tym momencie powstało tyle typów lamp, że czasami nie mamy pojęcia co kupić. Oprócz tego prosto jest dobrać coś właściwego do danego pomieszczenia. Ja jak pragnęłam wziąć coś do salonu, to zakupiłam unikalne lampy pokojowe stojące, które tworzyły oryginalne dekoracje. Prawda, że ekspresowo rozwiązałam ten problem? Toteż nie czaję tego typu dyskusji.

Offline

nartaWpaski
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-17
Liczba postów: 27

Odp: Domowe światło

Normalna rzecz, że każde oświetlenie pasuje do mieszkania. Ja nie miałam z tym kłopotów. Ba! Nawet jak poszukiwałam dla siebie lampki do pokoju sypialnianego, to moja koleżanka polecała mi lampy pokojowe stojące. Ogólnie śliczne, ale w tym czasie tego nie chcę. Oprócz tego spłukałam się z kasy. Więc nic tu po mojej osobie. Ogólnie to chyba idę stąd. Jakoś tak przynudzacie. Bye!

Offline

Drwalik
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-03
Liczba postów: 24

Odp: Domowe światło

Mój kumpel zasugerował mi, żebym kupił sobie innowacyjne oświetlenie led sufitowe. Aktualnie wielu moich różnorodnych kolegów je sobie zakupuje, gdyż jest bardzo praktyczne. Możliwe że posłucham jego sugestii i przerobię moje oświetlenie.

Offline

LekarzSerca
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-17
Liczba postów: 1

Odp: Domowe światło

Fora dyskusyjne to moja ciekawa rozrywka. Tego typu temat także mi pasi. Akurat jestem w momencie remontu i potrzebuję odpowiedniego oświetlenia. Coraz częściej myślę, by wziąć minimalistyczne lampy kuchenne wiszące. Znalazłem trochę ciekawych propozycji. Pomyślę jeszcze, gdyż chciałbym mieć pewność, że tego rodzaju oświetlenie będzie dobre. A z czasem zakupię.

Offline

Forum oparte na FluxBB