Rajstopy na żylaki potrzebne!!! (Strona 1) / www.marekwolinski.pl

Dla nocnych marków i dziennych skowronków. Uwaga: nasze forum silnie uzależnia!

Nie jesteś zalogowany na forum.

BrytyjkaGB
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-17
Liczba postów: 40

Odp: Rajstopy na żylaki potrzebne!!!

Witam wszystkie Panie, pewnie jest wśród was sporo takich, które wpadły w podobne tarapaty… Moja mama i ciocia całe życie się zmagają z żylakami no i w ostatnich miesiącach ja sama mam problem z pękającymi naczynkami na nogach… No cóż, chyba muszę się pogodzić, że dostałam taką skłonność w genach. W każdym razie słyszałam, że bardzo pomaga zakup specjalistycznych rajstop antyżylakowych i może się nawet udać usunąć je bez wizyty i lekarza. Słyszałyście o takich przypadkach? A może same właśnie nosicie takie rajstopy?

Offline

nartaWpaski
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-17
Liczba postów: 27

Odp: Rajstopy na żylaki potrzebne!!!

Droga koleżanko. Rajstopy owszem warto kupić ale zdecydowanie NIE przed konsultacją z lekarzem. Musi on ocenić, czy to faktycznie chodzi o żylaki no i czy da się jeszcze temu zaradzić inaczej niż zabiegiem. Poza tym, jako specjalista powie ci, że. trzeba nogi zmierzyć i to w więcej niż jednym punkcie. Rajstopy mają bardzo różną rozmiarówkę i dobranie nieodpowiednich przyniesie pewnie więcej problemów, niż korzyści. Jak już się leczyć, to profesjonalnie. Nie mówię, że rajstopy nie pomogą, bo faktycznie u wielu osób bardzo się sprawdziły z tego co mi wiadomo, ale tylko w przypadku, jeśli faktycznie były idealnie dobrane do danej pary nóg. Także życzę powodzenia w powrocie do zdrowia – byle byś robiła to odpowiedzialnie!

Offline

HelaCela
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-03
Liczba postów: 36

Odp: Rajstopy na żylaki potrzebne!!!

Może akurat Ci się coś przyda na przykład ten link http://abamedica24.pl/45-podkolanowki-veera, pod którym znajdziesz bardzo fajne podkolanówki lecznicze marki veera. Niezła cena i ja na przykład bardzo sobie cenie skuteczność. Problem jest tylko od kolan w dół, więc uważam, że to lepsze rozwiązanie niż typowe rajstopy. Sklep odkryłam, kiedy szefowa szukała na odział takiego sprzętu jak myjki higieniczne - ABA MEDICA S.A. sprawdziła się super! smile

Offline

Ustawwa
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-03
Liczba postów: 17

Odp: Rajstopy na żylaki potrzebne!!!

O! Też znam ten sklep! Kupowałam od nich takie: http://abamedica24.pl/40-inhalatory inhalatory dla synka chorego na astmę. Nawet nie zauważyłam wcześniej, że też tam mają rajstopy przeciwżylakowe Veera - abamedica24.pl znów mnie zaskoczyła wink Podpowiem mojej mamie, bo też używa, a przydały by się nowe. Zawsze wybiera tę markę, ale kto wie, może przez internet i w sprawdzonym przeze mnie sklepie kupi nawet chętniej wink

Offline

Sassa
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-03
Liczba postów: 23

Odp: Rajstopy na żylaki potrzebne!!!

To ja z kolei nosiłam rajstopy antyżylakowe w czasie ciąży.Poradziła mi znajoma no i na całe szczęście, bo teraz trudno mi sobie wyobrazić, żebym po urodzeniu dziecka nadal musiała się z tym męczyć… Na szczęście dzięki szybkiemu rozpoczęciu rajstopowej kuracji obyło się bez konieczności chirurgicznego zabiegu i dziś już mam to z głowy!

Offline

Forum oparte na FluxBB