Praca w sądownictwie? (Strona 1) / www.marekwolinski.pl

Dla nocnych marków i dziennych skowronków. Uwaga: nasze forum silnie uzależnia!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Marcysia23
Użytkownik
Lokalizacja: Bartoszyce
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 42

Odp: Praca w sądownictwie?

Witam! Mam do Was takie pytanko, czy myśleliście kiedykolwiek o jakiejś pracy w sądownictwie? Ja ostatnio dowiadywałam się, jakie zadania wypełnia grafolog i zaintrygowała mnie ta specjalność. Interesuje mnie również to, jakie wykształcenie muszą posiadać profesjonalni biegli sądowi. Czy posiadacie jakąś wiedzę w tym zakresie?

Offline

pancerny
Użytkownik
Lokalizacja: Gdańsk
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 32

Odp: Praca w sądownictwie?

Uważam, iż praca w sądzie to najlepsze dla mnie rozwiązanie. Intryguje mnie badanie testamentu oraz innych papierów bądź dowodów http://www.analityks.com.pl/. Jestem świadomy tego, iż nie wygląda to jak na filmach, lecz pomimo tego musi to być naprawdę ciekawe. Z ochotą dowiem się czegoś więcej na ten temat, jednak mam spory kłopot z odnalezieniem osób, które zatrudnione są na takich stołkach. Liczę, iż przynajmniej kilka takich osób udziela się na forum. Bezsprzecznie takie komentarze okażą się dla mnie niezwykle wartościowe.

Offline

kellyBundy
Użytkownik
Lokalizacja: Antoniewo
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 12

Odp: Praca w sądownictwie?

Poszukuję najlepszej dla siebie profesji od jakiegoś czasu, lecz zadanie to jest bezsprzecznie ciężkie. Póki co interesują mnie zawody w rodzaju prawnik bądź biegli sądowi. Interesującym zawodem okazać się może też wykwalifikowany grafolog sądowy, lecz obawiam się, iż odnalezienie tego typu pracy okaże się rzeczywiście kłopotliwe. Jeżeli pojawi się tu ktoś zatrudniony w tego rodzaju charakterze, będę ogromnie zobowiązana za wszystkie uwagi oraz podpowiedzi. Planuję się do tego odpowiednio przygotować i zdobyć potrzebą wiedzę.

Offline

JohnBrown
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 54

Odp: Praca w sądownictwie?

Odnalezienie najwłaściwszej dla siebie drogi kariery to temat, który obecnie pochłania mnie bez reszty. Myślę o wyborze odpowiednich studiów jak i możliwie najlepszym przygotowaniem się do wykonywania wybranego zawodu. Zainteresowały mnie niedawno stanowiska w sądzie oraz ekspertyzy kryminalistyczne. Natknąłem się nawet na interesującą stronę www, na której znalazłem nieco detali wiążących się z zatrudnieniem w takim charakterze. Z przyjemnością poznam wszystkie komentarze tych, którzy wybrali taką profesję.

Offline

ZosiaW
Użytkownik
Lokalizacja: Grudziądz
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 17

Odp: Praca w sądownictwie?

Ja chcę zajmować się w przyszłości czymś, co chociażby trochę byłoby dla mnie interesujące i pozwoliłoby na zadowalające zarobki. Ostatnio długo nad powyższym myślałam i doszłam do wniosku, że ciekawym pomysłem będzie badanie narkotyków bądź na przykład zaawansowane badanie dokumentów i akt w jednym z sądów. Niestety mało na ten temat można znaleźć w Internecie. Ufam, iż chociażby na forum pojawi się ktoś, kto będzie w stanie napisać nieco więcej w temacie pracy w sądzie.

Offline

pięknaHelena
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 21

Odp: Praca w sądownictwie?

Cenne porady, doradziliście mi, a najbardziej zainteresowały mnie opinie dotyczące tematu biegły językoznawca. Taki językoznawca zajmuje się m.in. stalkingiem i badaniem plagiatów, co wydaje się bardzo intrygujące. Przy okazji dowiedziałam się, jak przeprowadza się badanie prawdziwości testamentu holograficznego, a to zawsze może się przydać. Trzymajcie się!

Offline

Forum oparte na FluxBB